Neohodnotené

Čistič na vodné fajky Shisha-Fit 500ml

Efektívny prípravok na čistenie vodnej fajky s objemom 500ml.

Skladom
Kód: SF500
€9,90
Kategória: Čistiace prostriedky
Objem [ml]: 500

Pre každú dobrú shishu je prvoradá čistota! Čistič na vodné fajky Shisha-Fit je špecializovaný čistiaci prostriedok pre vodné fajky, ktorý spoľahlivo odstraňuje nečistotu a nežiadúce pachy. Vďaka svojej vysokej koncentrácii a silným čistiacim schopnostiam stačí danú časť vodnej fajky rozprašovačom postriekať, nechať pár minút pôsobiť a následne dôkladne opláchnuť čistou, teplou vodou. Prípravok Shisha-Fit má vysokú efektivitu, je bez zápachu, rozpustný v tukoch a šetrný voči kovovým komponentom aj gumeným častiam. Prípravok Shisha-Fit obsahuje menej ako 5% neiónovo povrchových látok a menej ako 5% fosfonátov.

Pri používaní zabráňte kontaktu s očami a pokožkou. Používajte ochranné rukavice, ochranný odev, ochranu očí a tváre. Pri požití okamžite vypláchnite ústa, vyhľadajte lekársku pomoc a nevyvolávajte zvracanie. V prípade kontaktu s pokožkou alebo vlasmi opláchnite vodou. Pri kontakte s očami jemne opláchnite veľkým množstvom vody. Ak je to možné, odstráňte prípadné kontaktné šošovky a pokračujte v oplachovaní. Biocídne výrobky používajte opatrne, výrobok spôsobuje podráždenie pokožky a očí. Chráňte pred slnečným žiarením a svetlom, skladujte zatvorené, v chlade a suchu. Uchovávajte mimo dosahu detí!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie