Kokosové uhlíky Black Coco's Circles3 1kg

Prémiové kokosové uhlíky do vodnej fajky Black Coco's Circles3.

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Kód: BKC3
€5,90
Kokosové uhlíky Black Coco's Circles3 1kg

Blackcoco's Circles3 sú prémiové uhlíky do vodnej fajky a sú zhotovené tak, že kruh s priemerom 48mm a hrúbkou 22mm je rozdelený na 3 časti a vďaka tomu sú tieto uhlíky špeciálne predurčené do systémov HMSOptimálne rozloženie náplne a použitých uhlíkov rozhodujúcim spôsobom určuje ako bude vodná fajka chutiť. Aby ste ju mohli vždy udržiavať na vysokej úrovni, prírodné kokosové uhlíky Blackcoco's Circles3 so špeciálnym dizajnom a extra dlhou dobou horenia sú na to ako stvorené. 

V nákupnom a spracovateľskom procese výrobca zaviedol vysoké štandardy a prísne kontroly kvality. Tie zaisťujú, že dostanete prírodný produkt na prémiovej úrovni, navyše bez použitia chemikálií. Ak hľadáte vysokokvalitné uhlíky do vodnej fajky, odporúčame vyskúšať prémiovú značku Black Coco's.

Zvyškový popol: menej ako 2,5%  Približná doba tlenia: viac ako 90 minút  Vlhkosť: menej ako 6%

Návod na použitie: Kokosové uhlíky položte na rozpálený žhavič na uhlíky alebo plynový horák. Približne po 5 minútach ich otočte na opačnú stranu. Po 10 minútach by uhlíky mali byť rozpálené zo všetkých strán a pripravené na použitie. Uhlíky je potrebné rozpaľovať vo vetranej miestnosti alebo v exteriéri.

Upozornenie: Na rozpaľovanie nikdy nepoužívajte horľaviny (benzín, alkohol a pod). Uchovávajte ich v suchu a držte mimo dosahu detí! 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné uhlíky
Počet uhlíkov v balení [ks]: 72
Veľkosť / priemer [mm]: 48 x 22
Obsahujú rýchlozápalnú zmes: nie
Krajina pôvodu: Indonézia
Značka: Black Coco's
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Kokosové uhlíky Cocoloco 26 mm 1kg
Tip
€5,90
CL1
BKC1
€5,90
BKC1K
BKC27
€5,90
BKC27