Kokosové uhlíky Black Coco's Circles3 1kg

Prémiové kokosové uhlíky do vodnej fajky Black Coco's Circles3.

Dostupnosť Skladom
Kód: BKC3
€6,50 –9 % €5,90
Kokosové uhlíky Black Coco's Circles3 1kg
BKC3 2
Akcia
€6,50 –9 %

Optimálne rozloženie náplne a použitých uhlíkov rozhodujúcim spôsobom určuje chuťový zážitok pri fajčení vodnej fajky. Aby ste tento zážitok mohli vždy udržiavať na vysokej úrovni, ponúkame Vám prírodné kokosové uhlíky Blackcoco's Circles3 so špeciálnym dizajnom a extra dlhou dobou horenia, ktorá dosahuje približne 100 minút. V nákupnom a spracovateľskom procese výrobca zaviedol vysoké štandardy a prísne kontroly kvality, ktoré zaisťujú, že dostanete prírodný produkt na prémiovej úrovni, navyše bez použitia chemikálií. Uhlíky Blackcoco's Circles3 sú zhotovené tak, že kruh s priemerom 48mm a hrúbkou 22mm je rozdelený na 3 časti a vďaka tomu sú tieto uhlíky špeciálne predurčené do systémov HMS. Kokosové uhlíky Blackcoco's Circles3 tlejú pomaly, majú vysokú výhrevnosť, nízky zvyškový popol a minimálny vedľajší zápach. Ak hľadáte vysokokvalitné uhlíky do vodnej fajky, odporúčame vyskúšať prémiovú značku Black Coco's.

Zvyškový popol: menej ako 2,5%  Približná doba tlenia: viac ako 90 minút  Vlhkosť: menej ako 6%

Návod na použitie: Kokosové uhlíky položte na rozpálenú elektrickú platničku alebo plynový horák. Približne po 5 minútach ich otočte na opačnú stranu. Po 10 minútach by uhlíky mali byť rozpálené zo všetkých strán a pripravené na použitie. Uhlíky je potrebné rozpaľovať vo vetranej miestnosti alebo v exteriéri.

Upozornenie: Na rozpaľovanie nikdy nepoužívajte horľaviny (benzín, alkohol a pod). Uchovávajte ich v suchu a držte mimo dosahu detí! 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné uhlíky
Počet uhlíkov v balení [ks]: 72
Veľkosť / priemer [mm]: 48 x 22
Obsahujú rýchlozápalnú zmes: nie
Materiál: kokos
Krajina pôvodu: Indonézia
Značka: Black Coco's

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Kokosové uhlíky Cocoloco 1kg
€5,90
CL1
BKC1
Akcia Tip
€5,90
€6,50 (–9 %)
BKC1K
produkt bez pozadia
€4,50
€5,50 (–18 %)
AD1