Neohodnotené

Oduman Carbo One

Unikátne spojenie HMS a korunky do jedného celku.

Skladom
Kód: ODCO
€34,90
Kategória: Príslušenstvo
Celková výška [cm]: 14,5
Materiál: eloxovaný hliník
Priemer HMS [cm]: 7,5
Farba: bronzová, strieborná
Krajina pôvodu: Turecko
Značka: Oduman

Oduman Carbo One je unikátny systém, ktorý spája HMS a korunku na vodnú fajku do jedného celku. Používa sa tak, že sa do neho vkladá tabak a zároveň aj kokosový uhlík. Kovová časť je v strieborno-bronzovom prevedení a je vyrobená z vysokokvalitného hliníka. Spodná časť žltej farby sa vďaka flexibilite silikónu prispôsobí väčšine vodných fajok bez použitia tesnenia. Odvetrávanie, resp. regulácia prívodu vzduchu je zabezpečená otvormi po obvode, pričom otáčanie a odkrývanie vrchnej časti je riešené pomocou snímateľného kovového úchytu. Do mechanizmu vojde približne 10-12 gramov tabaku do vodnej fajky. Oduman Carbo One odporúčame používať s kokosovými uhlíkmi Bucoco, Kefo XL, prípadne s inými kvalitnými uhlíkmi do vodnej fajky s hranou 26mm.

Návod na použitie:

Do kovovej časti v bronzovej farbe vložte sitko s otvorom a naň položte tabak, kamienky, prípadne inú náplň do vodnej fajky. Túto kovovú časť následne spojte so silikónovou a celé to nasuňte na vodnú fajku. Potom do mechanizmu vložte druhé sitko a naň rozpálený kokosový uhlík. Mechanizmus zakryte vrchnou kovovou časťou, nechajte pár minút nahrievať a následne môžete vodnú fajku začať rozťahovať. S horúcim mechanizmom odporúčame vzhľadom k bezpečnosti manipulovať s ochrannými rukavicami. Vždy dbajte na maximálnu bezpečnosť a držte mimo dosahu detí!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie