Uhlíky do vodnej fajky Carbopol Crown 40mm 10 valčekov

Kartón špeciálnych rýchlozápalných uhlíkov do vodnej fajky Carbopol Crown 40mm.

Dostupnosť Skladom
Kód: CPCK
€12,50 €0,13 / 1 ks
Uhlíky do vodnej fajky Carbopol Crown 40mm 10 valčekov

Uhlíky do vodnej fajky Carbopol Crown majú špecifický tvar, ktorý umožňuje voľnú cirkuláciu vzduchu pod uhlíkom. Vďaka tomu sa tabak alebo iná náplň v korunke vodnej fajky neprehrieva. Uhlíky Carbopol Crown sú extra tvrdo zlisované a horia približne 60 minút. Pri ich výrobe neboli použité žiadne dusičnany ani síra, čo zaručuje ich neutrálnu chuťKartón obsahuje 100 kusov uhlíkov s priemerom 40mm.

Návod na použitie: Uhlík uchopte do klieští na uhlíky a pripáľte zapaľovačom. Po zapálení začne praskať a trvá to približne 60 sekúnd. Akonáhle praskanie skončí počkajte ešte ďalších 30 sekúnd a uhlík je tak pripravený na použitie. Môžete ho položiť na korunku vodnej fajky s nadierkovaným alobalom alebo sitkom. Pred rozťahovaním vodnej fajky odporúčame ešte 2-3 minúty počkať. Vodná fajka začne vďaka tomu dymiť skôr a ušetríte si tak ťahanie naprázdno.

Pri rozpaľovaní a práci so žeravými uhlíkmi odporúčame vzhľadom k bezpečnosti manipulovať s ochrannými rukavicami a jedine pomocou klieští na uhlíky. Uchovávajte mimo dosahu iných horľavých materiálov, vždy dbajte na maximálnu bezpečnosť a držte mimo dosahu detí!

Dodatočné parametre

Kategória: Rýchlozápalné uhlíky
Počet uhlíkov v balení [ks]: 100
Veľkosť / priemer [mm]: 40
Obsahujú rýchlozápalnú zmes: áno
Materiál: drevo
Značka: Carbopol

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty