Vodná fajka WD Hookah Alu Black A41B-12 Blue 67cm

Atraktívna vodná fajka od nemeckej značky WD Hookah.

Dostupnosť Skladom
Kód: WDA41B-12BU
€99
Vodná fajka WD Hookah Alu Black A41B-12 Blue 67cm

WD Hookah sú kvalitné vodné fajky s atraktívnym vzhľadom a detailným spracovaním. Model Alu Black A41B-12 Blue kombinuje tmavomodrú krištáľovú vázu s matným čiernym telom a vďaka tomu táto shisha pôsobí elegantne a vkusne. 

Váza je so systémom tzv. uzavretej komory, čo zabezpečuje fajčenie s malým objemom dymu vo váze, a to má hneď dve výhody. Tento systém s nižším objemom vzduchu uľahčuje ťahanie, ktoré je vďaka tomu voľnejšie a pohodlnejšie. Krátkym vyfúknutím zase rýchlo vymeníte starý dym za čerstvý. Telo je vybavené štyrmi výstupmi na hadicu s presne frézovanými 18/8 konektormi, ktorých zapojenie je realizované bez použitia tesnenia. Po dokúpení ďalších hadíc z nej môže byť až 4-hadicová vodná fajka.

V balení Vás očakáva kompletná shisha s celkovou výškou 67 cm. Súčasťou je teda aj klasická keramická korunka, komínový "Badcha" systém, umývateľná silikónová hadica Soft-Touch s náustkom z eloxovaného hliníka a nerezové kliešte na uhlíky. Vďaka atraktívnemu modernému vzhľadu a kvalite spracovania použitých materiálov sú vodné fajky WD Hookah vhodné na domáce použitie aj do shisha-baru. Ako by povedali sami výrobcovia - nech sa páči, presvedčte sa!

Dodatočné parametre

Kategória: Vodné fajky
Celková výška vodnej fajky [cm]: 67
Farba tela: čierna
Materiál tela: eloxovaný hliník
Farba vázy: tmavomodrá
Materiál vázy: sklo
Spojenie tela s vázou: závit
Počet výstupov na hadicu: 4
Počet hadíc v balení: 1 hadica
Veľkosť vodnej fajky: nad 60 cm
Vybavenie vodnej fajky: váza, telo, hadica, korunka s komínovým systémom, kliešte
Značka: WD Hookah

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Vodná fajka Aladin Alux M4.1 White 72cm WALU4W