Uhlíky do vodnej fajky Carbopol Crown 40mm

Špeciálne rýchlozápalné uhlíky do vodnej fajky Carbopol Crown 40mm.

Dostupnosť Skladom
Kód: CPC
€1,35 €0,14 / 1 ks
Uhlíky do vodnej fajky Carbopol Crown 40mm

Uhlíky do vodnej fajky Carbopol Crown majú špecifický tvar, ktorý umožňuje voľnú cirkuláciu vzduchu pod uhlíkom. Vďaka tomu sa tabak alebo iná náplň v korunke vodnej fajky neprehrieva. Uhlíky Carbopol Crown sú extra tvrdo zlisované a horia približne 60 minút. Pri ich výrobe neboli použité žiadne dusičnany ani síra, čo zaručuje ich neutrálnu chuťBalenie obsahuje 10 kusov uhlíkov s priemerom 40mm.

Návod na použitie: Uhlík uchopte do klieští na uhlíky a pripáľte zapaľovačom. Po zapálení začne praskať a trvá to približne 60 sekúnd. Akonáhle praskanie skončí počkajte ešte ďalších 30 sekúnd a uhlík je tak pripravený na použitie. Môžete ho položiť na korunku vodnej fajky s nadierkovaným alobalom alebo sitkom. Pred rozťahovaním vodnej fajky odporúčame ešte 2-3 minúty počkať. Vodná fajka začne vďaka tomu dymiť skôr a ušetríte si tak ťahanie naprázdno.

Pri rozpaľovaní a práci so žeravými uhlíkmi odporúčame vzhľadom k bezpečnosti manipulovať s ochrannými rukavicami a jedine pomocou klieští na uhlíky. Uchovávajte mimo dosahu iných horľavých materiálov, vždy dbajte na maximálnu bezpečnosť a držte mimo dosahu detí!

Dodatočné parametre

Kategória: Uhlíky
Počet uhlíkov v balení [ks]: 10
Veľkosť / priemer [mm]: 40
Obsahujú rýchlozápalnú zmes: áno
Materiál: drevo
Značka: Carbopol

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty