Neohodnotené

Uhlíky do vodnej fajky Fast Coco 6 ks

Špeciálne kokosové uhlíky Fast Coco s rýchlym rozpaľovaním.

Skladom
Kód: FC6
€0,90 €0,15 / 1 ks
Kategória: Uhlíky
Materiál: kokos
Obsahujú rýchlozápalnú zmes: áno
Počet uhlíkov v balení [ks]: 6
Veľkosť / priemer [mm]: 26 x 26 x 20
Krajina pôvodu: Španielsko
Značka: Fast Coco

Fast Coco sú kokosové uhlíky španielskej produkcie, ktoré sú vyrábané z kokosového prášku dovážaného z Indonézie. Čím sú výnimočné? Ako už napovedá samotný názov, ich rozpaľovanie je oproti bežným kokosovým uhlíkom podstatne rýchlejšie. Rozpálenie trvá približne 1 minútu a podarí sa vám to aj s obyčajným zapaľovačom. Fast Coco sú ideálnym riešením pre tých, ktorí preferujú kokosové uhlíky a zároveň si chcú zjednodušiť prípravu vodnej fajky tam, kde to podmienky na rozpálenie bežných kokosových uhlíkov neumožňujú. Fast Coco tlejú pomaly, majú vysokú výhrevnosť, nízky zvyškový popol a takisto minimálny vedľajší zápach. Sú vhodné na všetky typy prípravy korunky vodnej fajky, či už tradične s alobalom, s komínovými mechanizmami Badcha, Hasan Pasha alebo čoraz viac populárnymi systémami HMS (Kefo Magma, Oduman Ignis Revo, Pulse a pod.)

Návod na použitie: Uhlík uchopíme do klieští a pripálime pomocou zapaľovača. Uhlík pri zapálení začne praskať a akonáhle praskanie skončí, je pripravený na použitie.

Pri rozpaľovaní a práci so žeravými uhlíkmi odporúčame vzhľadom k bezpečnosti manipulovať s ochrannými rukavicami a jedine pomocou klieští na uhlíky. Uchovávajte mimo dosahu iných horľavých materiálov, vždy dbajte na maximálnu bezpečnosť a držte mimo dosahu detí!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie