Uhlíky do vodnej fajky Fast Coco 80 ks

Kokosové uhlíky do vodnej fajky Fast Coco v cenovo výhodnom balení.

Dostupnosť Skladom
Kód: FC80
€8,90
Uhlíky do vodnej fajky Fast Coco 80 ks

Fast Coco sú špeciálne kokosové uhlíky pre vodné fajky španielskej produkcie. Sú vyrábané z kokosového prášku dovážaného z Indonézie. Čím sú výnimočné? Ich rozpaľovanie je oproti bežným kokosovým uhlíkom podstatne rýchlejšie. Rozpálenie trvá približne 1 minútu a podarí sa vám to aj obyčajným zapaľovačom. Je shisha Vašou obľúbenou spoločníčkou a chcete vyskúšať lepšie rýchlozápalné uhlíky? Alebo používate kokosové uhlíky a práve nemáte podmienky na ich rozpálenie? Vyskúšajte Fast Coco! Toto cenovo výhodné balenie obsahuje 80 ks uhlíkov.

Návod na použitie: Uhlík uchopte do klieští na uhlíky a pripáľte zapaľovačom. Po zapálení začne praskať a trvá to približne 60 sekúnd. Akonáhle praskanie skončí počkajte ešte ďalších 30 sekúnd a uhlík je tak pripravený na použitie. Môžete ho položiť na korunku vodnej fajky s nadierkovaným alobalom alebo sitkom. Pred rozťahovaním vodnej fajky odporúčame ešte 2-3 minúty počkať. Vodná fajka začne vďaka tomu dymiť skôr a ušetríte si tak ťahanie naprázdno.

Pri manipulácii so žeravými uhlíkmi používajte kliešte na uhlíky a vzhľadom k bezpečnosti odporúčame používať aj ochranné rukavice. Uchovávajte mimo dosahu iných horľavých materiálov, vždy dbajte na maximálnu bezpečnosť a držte mimo dosahu detí!

Dodatočné parametre

Kategória: Uhlíky
Počet uhlíkov v balení [ks]: 80
Veľkosť / priemer [mm]: 26 x 26 x 20
Obsahujú rýchlozápalnú zmes: áno
Materiál: kokos
Krajina pôvodu: Španielsko
Značka: Fast Coco

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Uhlíky do vodnej fajky Fast Coco 6 ks
€1,10
FC6