Vodná fajka Aladin Alux M5 Gold 54cm

Vodná fajka Aladin Alux M5 v prevedení Gold.

Dostupnosť Skladom
Kód: WALU5GO
€65
Vodná fajka Aladin Alux M5 Gold 54cm

Aladin Alux M5 Gold je obľúbená vodná fajka strednej veľkosti. Vďaka pôsobivej váze s krištáľovým vzhľadom a moderného tela z eloxovaného hliníka si táto shisha udržuje popularitu už niekoľko rokov. Je to kompletná vodná fajka, takže v balení Vás očakáva aj umývateľná silikónová hadica Soft-Touch s kovovým náustkom a keramická korunka phunnel Optimus s komínovým "Badcha" mechanizmom. Vďaka nemu už nie je používanie alobalu potrebné.

Vodná fajka Aladin Alux M5 Gold má zakončenie ponornej rúrky (downstem) realizované nastaviteľným difúzorom, ktorý zabezpečuje tichší chod a lepšiu filtráciu. Spojenie tela s vázou je vďaka tzv. klik systému rýchle, pevné a bezpečné. Hadica na vodnú fajku je vďaka presne frézovanému konektoru pripájaná bez použitia tesnenia.

Súčasťou balenia sú aj špicaté nerezové kliešte na uhlíky a strunka proti zalamovaniu hadice. Aladin Alux M5 Gold je tradičná vodná fajka v modernom prevedení s vynikajúcim pomerom cena/kvalita. Ak je vo Vašom hľadáčiku pekná shisha za priaznivú cenu, odporúčame Vám vyskúšať práve tento model značky Aladin. Celková výška je udávaná aj s korunkou, bez korunky má vodná fajka výšku 47cm.

Dodatočné parametre

Kategória: Vodné fajky
Celková výška vodnej fajky [cm]: 54
Farba tela: zlatá
Materiál tela: eloxovaný hliník
Farba vázy: priehľadná
Materiál vázy: sklo
Spojenie tela s vázou: klik systém
Počet výstupov na hadicu: 1
Počet hadíc v balení: 1 hadica
Veľkosť vodnej fajky: 40 až 60 cm
Značka: Aladin

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Vodná fajka Aladin Alux M5 Black 54cm
€65
WALU5S
Vodná fajka Aladin Alux M5 Blue 54cm
€65
WALU5B
Vodná fajka Aladin Alux M5 Red 54cm
€65
WALU5R