Uhlíky do vodnej fajky One Nation Quickie 6+2 ks

Rýchlozápalné uhlíky do vodnej fajky populárnej značky One Nation.

Dostupnosť Skladom
Kód: ONQ
€2,10 –19 % €1,70
Uhlíky do vodnej fajky One Nation Quickie 6+2 ks
One Nation Quickie 1 SHWD14197
Akcia
€2,10 –19 %

Uhlíky do vodnej fajky One Nation Quickie sú optimálne riešenie, ak preferujete prírodné uhlíky a zároveň ste na mieste, kde klasické kokosové uhlíky rozpáliť nemôžete. One Nation Quickie tlejú pomaly, majú vysokú výhrevnosť, zvyškový popol menej ako 3% a takisto veľmi nízky vedľajší zápach. Sú vhodné na všetky typy prípravy korunky, či je to už klasická shisha s alobalom alebo s komínovým mechanizmom či obľúbeným systémom HMS. Balenie obsahuje 8 kusov uhlíkov.

Návod na použitie: Uhlík uchopte do klieští na uhlíky a pripáľte zapaľovačom. Po zapálení začne praskať a trvá to približne 60 sekúnd. Keď praskanie skončí počkajte ešte ďalších 30 sekúnd a uhlík je tak pripravený na použitie. Môžete ho položiť na korunku vodnej fajky s nadierkovaným alobalom alebo sitkom. Pred rozťahovaním vodnej fajky odporúčame ešte 2-3 minúty počkať. Vodná fajka začne vďaka tomu dymiť skôr a ušetríte si tak ťahanie naprázdno.

Pri zaobchádzaní so žeravými uhlíkmi používajte kliešte na uhlíky a vzhľadom k bezpečnosti odporúčame používať aj ochranné rukavice. Uchovávajte mimo dosahu iných horľavých materiálov. Vždy dbajte na maximálnu bezpečnosť a držte mimo dosahu detí!

Dodatočné parametre

Kategória: Rýchlozápalné uhlíky
Počet uhlíkov v balení [ks]: 8
Veľkosť / priemer [mm]: 26 x 26 x 20
Obsahujú rýchlozápalnú zmes: áno
Materiál: drevo
Značka: One Nation

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Uhlíky do vodnej fajky Fast Coco 6 ks
€1,10
FC6
Uhlíky do vodnej fajky Fast Coco 80 ks
€8,90
FC80